Haberler

Filo oto kiralama avantajı varmı? Neden Şafak oto kiralamayı tercih etmemiz lazım.* gibi akıllarda kalan soruları şu şekilde cevaplayalım.ü

Firmanızın sermayesini olumlu bir şekilde kullanma: Araçlar alım satım yapma yerine Şafak oto kiralamadan araç kiralayarak sermayenizi verimli bir şekilde başka konulara harcama yapabilirsiniz. 

Araç Yenilemede Kolaylık: Firmanıza ait araçları yenilemek isterseniz eğer araç al sat ve değer kaybıyla ile uğraşmak yerine kiraladığınız araçları istediğiniz zaman yenileyebilirsiniz.

Taksit Kolaylığı: Ödeyeceğiniz ücretleri aylık taksitlerle ödeyerek cebinizden toplu bir şekilde ödeme çıkarmanıza gerek duymassınız.

Kasko, Vergi İşlemleri Ve Sigorta: Genellikle araç sahibi olmak çocuk sahibi olmaya benzetilir. Eğer bir aracınız var ise o aracın bakımını, muayenesini, vergisini, sigortasını yaptırmak zorundasınız. Ama bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız Şafak oto kiralamaya gelerek bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. dilediğiniz aracı kiralayarak istediğiniz yere gidebilirsiniz ve hem kasko, sigorta, vergi, muayene, bakımından da kurtulmuş olursunuz.

KDV İndirimi: Eğer bir araç satın almaya karar vermişseniz eğer satın alacağınız aracın KDV sini ödemek zorunda kalırsınız. ancak şafak oto kiralamada KDV tamamı indirilecek şekilde aracınıza sahip olursunuz.

Güçlü Bilanço Görünümü: Vadesi gelmemiş ileri tarihe dayanan araç kira ücreti mali borçlar yer almaksızın sizleri borçlanmanızı etkilemez. Şafak oto kiralama ile bilançolarınızı sağlam görünmesini sağlamak bizim işimiz.

Zamanı Verimli Bir Şekilde Kullanma: Zaman genellikle şirketler için önemli bir kelimedir. Şafak oto kiralama sayesinde aracın bakımından satışına kadar hiç bir şeyi sizlerin düşünmeniz gerekmez. sizleri ilgilendiren tek bir konu ise aylık araç kira bedelini ödemeniz. Aylık kira bedelini ödeyerek bütün zahmetlerden kurtulabilirsiniz. Bu sayede sizlerin asıl işlerinizle uğraşabilmeniz için vakit kaybı olmayacaktır.


Tüm hakları saklıdır © 2023