Haberler

Maşukiye denilince aklınıza ilk gelmesi gereken şey organik köy serpme kahvaltısı ve alabalık ziyafeti çekmektir. Maşukiyeyi maşukiye yapan konulardan bir taneside Alabalık vadisnin derelere bakarak Maşukiye restoranlarında yemek yiyebilirsiniz. Eğer kartepeye doğru çıkarsanız eğer genellikle klasik restoranlarda yemek yiyebilirsiniz ama klasik restoranların çoğu manzaralıdır ve bundan dolayı ise genellikle manzaralı restoranlar tercih edilmektedir. 

Maşukiyede hemen yakınında sapanca ya uğrayıp gezmeden kesinlikle geri dönmeyin. Özellikle sapancadaki gölü merkezde bulunan harika bir sahil yürüyüşü yapmadan, deniz bisikletine binmeden kesinlikle ama kesinlikle ayrılmayın. Maşukiyeden sapancaya giden yolda durup güzel manzaranın ortasında bir şeyler yemeden sakın gitmeyin. Sapanca ve çevrelerine gezmeden ayrılmayın derim sizlere.

Maşukiyeye gitmek için araç kiralama ihtiyacınız olduğunda 0262 331 12 11 numaralı telefondan bize anında ulaşabilirsiniz. Size hem güzergah bilgisinde, hem araç kiralama yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Kartepeye çıkmak için araç ihtiyacınız varsa  0262 331 12 11 numaralı telefondan bize anında ulaşabilirsiniz. Size hem güzergah bilgisinde, hem araç kiralama yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Tüm hakları saklıdır © 2023