Haberler

Türkiyenin kayak merkezlerinden en önemlilerinden birisidir. Genellikle her kış dünyanın dört bir yanından kayak seven  herkesi görebileceğiniz bir kayak merekezidir. göz büyüleyici dağlar, fotoğraf çekebileceğiniz güzel yerler, buz tutmuş göz kamaştıran gölleri, gezilecek ve görülecek harika bir merkezimizdir.Bahar zamanı dört bir yanı yem yeşil kış mevsiminde de göz kamaştıran karlarıyla on numara diyebilceğiniz bir doğa harikasıdır. Bir günlük veya hafta sonu ailecek veya arkadaşlarınıla gidip kayak, snowboard, gibi bir cok dalları gerçekleştirebileceğiniz harika bir yer. 

Deniz seviyesinden 1608 metre Yükseklik seviyesinde olan kartepe sizler kendinize uygun bir şekilde gez zebileceğiniz rotayı oluşturabilirsiniz.Kocaelimizin tarihi kentlerini gezerken kartepede nereler gezilir diye sorarsanız herkesten farklı cevap alacağınıza emin olabilirsiniz çünkü bunun nedeni ise kartepede o kadar gezilecek yerler var ki herkesten farklı cevap almanız normaldir.

Kartepe'ye gitmek için araç kiralama ihtiyacınız olduğunda 0262 331 12 11 numaralı telefondan bize anında ulaşabilirsiniz. Size hem güzergah bilgisinde, hem araç kiralama yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Tüm hakları saklıdır © 2023