Haberler

Genellikle büyük firmalar veya şirketler gerçekleştirdikleri hizmetlere göre ve ihtiyaçlarına göre farklı model araçlarla ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle değişik modelde ve değişik tarzlarda araç alıp satmak yerine uzun süreli araç kiralayarak ihtiyaçlarını giderme şanslarına sahip olabilirler.

Arabaların vergilerini veya standart bakımlarını tekip etmek zor olabilir. Ancak firmalar ihtiyaç duydukları araçları kiraladıysalar hem zamandan tasaruf etmişlerdir hemde mali açıdan kar etmişlerdir. Araç kiralamayan firmalar ise araçların vergilerini ve bakımlarını yoğunluk olduğu için unutabilirler ve vergileri ve bakım masraflarına katlanmak zorunda kalabilirler. Ancak araç kiralayan firmalar bunları düşünme derdinden kurtulurlar onların yerine kiralama firmaları düşünürler çünkü ve araç kiralayan firmalar ise bunları takip eden bir kiralama firması olduğunu bilirler.

İkinci el araç almak ve satmak herzaman meşakkatlidir. ikinci bir konu ise araçların değer kaybından dolayı istenilen fiyata satılamamaktadır. ancak araç kiralayan firmalar ise araçların değer kaybını düşünmek zorunda değildirler.


Tüm hakları saklıdır © 2023